روح الله بلوردی هستم متولد 1357  ، فعالیت خود را در زمینه طراحی از دوره دبیرستان و با هنر نقاشی ، خوشنویسی و گرافیک شروع کردم بعد از آمدن به تهران در سال 76 و آشنایی با دوستان موسسه سبوح به گرافیک رایانه ای علاقه مند شدم و از سال 78 اولین آثار خود را با نرم افزار کورل فتو پینت و کورل دراو شروع کردم. در سال 96 در  رشته گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس فارغ التحصیل شده ام. هم اکنون به فعالیت در زمینه طراحی وب و طراحی فونت مشغول هستم.

گوگل سرویس های زیادی داره  اما چیزی ما اکثرا با آن آشنایی نداریم خدمتی رایگان و شگفت انگیز به نام گوگل ترند است. این سرویس عجیب به شما به عنوان مدیر یک وب سایت یا صاحب کسب و کار اینترنتی کمک می کند تا بدانید در وب سایت خود برو چه چیزی سرمایه گذاری کنید.

روح الله بلوردی هستم متولد 1357  ، فعالیت خود را در زمینه طراحی از دوره دبیرستان و با هنر نقاشی ، خوشنویسی و گرافیک شروع کردم بعد از آمدن به تهران در سال 76 و آشنایی با دوستان موسسه سبوح به گرافیک رایانه ای علاقه مند شدم و از سال 78 اولین آثار خود را با نرم افزار کورل فتو پینت و کورل دراو شروع کردم. هم اکنون نیز در رشته گرافیک در دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس مشغول به تحصیل گرافیک هستم.

از دیروز که جوملا رو به نسخه جدید بروز کردم ، احساس می کنم با یک سیستم مدیریت محتوای بسیار قوی تر که کاملا تغییر یافته کار کردم. برای دانستن این تغییرات همراه من باشید.

به اصرار دوستان تصمیم گرفتیم تا نسخه کامل فونت شکسته نستعلیق دیما رابرای فروش بگذاریم ، دوستان علاقه مند می تواند با پرداخت هزینه 70 هزارتومان این فونت را تهیه کرده و استفاده کنند.

این فونت به نام گروه دیما ثبت شده و فروش مجدد آن قابل پیگرد قانونی است.

خرید فونت شکسته نستعلیق دیما

ساماندهی

logo-samandehi

تماس با ما

در صورت علاقه میتوانید نظرات یا انتقادات و پیشنهادات یا سفارش کار خود را برای من ارسال کنید.

پیام
پیام شما ارسال شد.

Template Design:Dima Group