روح الله بلوردی هستم متولد 1357  ، فعالیت خود را در زمینه طراحی از دوره دبیرستان و با هنر نقاشی ، خوشنویسی و گرافیک شروع کردم بعد از آمدن به تهران در سال 76 و آشنایی با دوستان موسسه سبوح به گرافیک رایانه ای علاقه مند شدم و از سال 78 اولین آثار خود را با نرم افزار کورل فتو پینت و کورل دراو شروع کردم. در سال 96 در  رشته گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس فارغ التحصیل شده ام. هم اکنون به فعالیت در زمینه طراحی وب و طراحی فونت مشغول هستم.

گوگل سرویس های زیادی داره  اما چیزی ما اکثرا با آن آشنایی نداریم خدمتی رایگان و شگفت انگیز به نام گوگل ترند است. این سرویس عجیب به شما به عنوان مدیر یک وب سایت یا صاحب کسب و کار اینترنتی کمک می کند تا بدانید در وب سایت خود برو چه چیزی سرمایه گذاری کنید.

این سرویس به چه صورت کار می کند؟

این سرویس گوگل که مرتبط با موتور جستجو است به شما کمک می کند تا بدانید که یک کلید واژه چه رتبه ای دارد و ارزش گذاری آن چگونه است ، و کلید واژه های مشابه آن کدامند.

این سرویس به چه درد می خورد؟

وقتی شما وب سایتی را در زمینه ای راه اندازی می کنید ، شرط اول آنست که بدانید رقبای شما چه کسانی هستند و چگونه به این جایگاه رسیده اند و برای ماندن در جایگاه جستجو چه کرده اند ، سرویس ترند گوگل به شما کمک می کند با کلید واژه شناسی سایت خود را بهتر کنید و از کلید واژه های مناسب تری در سایت برای جذب مشتری استفاده کنید.

چونه از این سرویس استفاده کنیم؟

برای استفاده از این سرویس باید کلید واژه های مورد نیاز خود را بدانید یا از سایت های رقبا بدست بیاورید بعد در قسمت جستجو این سرویس کلید واژه را داده و ارزش گذاری و پراکندگی جغرافیایی کلید واژه را بفهمید.

مثلا کلمه "جوملا" در گوگل ترند ارزش زیادی دارند و با بیش از 25 ترکیب متفاوت در گوگل جستجو می شود. شما با دانستن این موضوع می توانید از کلید واژه های پیشنهادی در صفحه اول سایت خود استفاده کرده و در نتایج جستچوی گوگل جذب نتایج بهتری داشته باشید.

....

فعلا تا همین جا را بدانید تا بعد قسمت جدید را برای شما بنویسم.

ساماندهی

logo-samandehi

تماس با ما

در صورت علاقه میتوانید نظرات یا انتقادات و پیشنهادات یا سفارش کار خود را برای من ارسال کنید.

پیام
پیام شما ارسال شد.

Template Design:Dima Group