روح الله بلوردی هستم متولد 1357  ، فعالیت خود را در زمینه طراحی از دوره دبیرستان و با هنر نقاشی ، خوشنویسی و گرافیک شروع کردم بعد از آمدن به تهران در سال 76 و آشنایی با دوستان موسسه سبوح به گرافیک رایانه ای علاقه مند شدم و از سال 78 اولین آثار خود را با نرم افزار کورل فتو پینت و کورل دراو شروع کردم. هم اکنون نیز در رشته گرافیک در دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس مشغول به تحصیل گرافیک هستم.

r.balvardi@gmail.com

دریافت نمونه کارها

به حول و قوه الهی ، یه پروژه بازمتن دیگه رو هم استارت زدم ، این پروژه مربوط به تولید فونتهای فارسی برای وب و براساس یونی کد است ، البته این فونت ها در همه نرم افزارهای رومیزی و طراحی کاربرد دارند ، اما به صورتی طراحی می شوند که برای وب هم نمایش خوبی داشته باشند.

این فونت های ارائه شده در سایت ، توسط گروه نرم افزاری دیما تولید شده است ، اگر فونتی توسط گروه دیما اصلاح شود ، منبع و ماخد و صاحب اصلی اثر ذکر خواهد شد تا حق کسی ضایع نشود. شما نیز با رعایت حقوق معنوی این آثار از ما حمایت کنید ، حمایت شما ما را دلگرم می کند و باعث تولید فونت هایی خواهد شد که هیچگاه در وب منتشر یا در دسترس نیستند.

لطفا به آدرس
http://www.fontirani.ir/
حتما سر بزنید و فونتها رو از اینجا دانلود کنید. این پروژه بازمتن است و هیچ حامی مالی نداره ، لطفا با معرفی این پروژه ما را در توسعه بیشتر دلگرم کنید.
 
این هم یه فونت تایپوگرافی برای کار طراحی لوگو و ساخت لوگو تایپ هست ، این فونت تا اندازه های بسیار ریز حتی پوینت 7 نیز خوانا هست و توی طراحی لوگو نمایش خوبی داره.
این فونت با طراحی کودکانه و ساده خودش برای کارهای مرتبط با کودک و نوجوان برای تایپوگرافی کاربرد داره ، شکل خاص و بدون زاویه تند این فونت حالتی نرم و شاد به خودش گرفته تا برای کار با کودک ارتباط بهتری برفرار کند.
دیما فانتزی فونت رایگان برای تایپوگرافی فارسی است ، که تمامی کاراکترهای فارسی آن طراحی شده است ، شما حتی اگر با این فونت عنوان خود را ساده بنویسید ، لوگو تایپ زیبایی را در اختیار دارید. این فونت رایگان است و باز نشر آن توسط شما باعث افتخار ماست. این فونت برای تمامی سیستم عامل هایی که از پسوند ttf برای فونت پشتیبانی می کنند و از یوتی اف 8 یا فونت عربی پشتیبانی می کنند قابل استفاده است. این فونت محدودیتی ندارد و براحتی می توان آن را تغییر داد.

اولین نسخه از فونت دست نویس دیما برای استفاده بر روی وب سایت آماده شد ، این نسخه از فونت بهمراه فایل های لازم برای وب سایت منتشر شده است. این نسخه بتا بوده و دارای ایراداتی است که به مرور برطرف می شود.

یه نسخه آنلاین برای نگارش با فونت بلوردی دست نویس فعال کردم :دی ، البته فقط تستی هست بعدا اصلاحش می کنم.

  

تماس با ما

در صورت علاقه میتوانید نظرات یا انتقادات و پیشنهادات یا سفارش کار خود را برای من ارسال کنید.

پیام
پیام شما ارسال شد.

Template Design:Dima Group