روح الله بلوردی هستم متولد 1357  ، فعالیت خود را در زمینه طراحی از دوره دبیرستان و با هنر نقاشی ، خوشنویسی و گرافیک شروع کردم بعد از آمدن به تهران در سال 76 و آشنایی با دوستان موسسه سبوح به گرافیک رایانه ای علاقه مند شدم و از سال 78 اولین آثار خود را با نرم افزار کورل فتو پینت و کورل دراو شروع کردم. در سال 96 در  رشته گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس فارغ التحصیل شده ام. هم اکنون به فعالیت در زمینه طراحی وب و طراحی فونت مشغول هستم.

سمنتیک وب سایت یا وب معنایی چیست؟ این سوالی هست که من خودم باهاش برخورد کردم و به یه سری مطلب برخورد کردم. بهتر هست شما هم بدونید تا شاید توی طراحی برای سئو اثر بهتری بزاره.

توی سبک قدیم طراحی وب ما از المنتهای وب با این الگو استفاده می کردیدم که بر پایه table بود ، این نوع طراحی بسته ، محدود ، و ایرادات زیادی داشت(خودم من نزدیک به 10 سال با این سبک طراحی کردم) ، اینهم بخاطر ابزارهایی بود که استفاده می کردیم. بعد از مدتی با استفاده از css توی طراحی ها ما هم تغییر رو توی سورس بیشتر کردیم و از div توی طراحی استفاده کردیم. این سبک طراحی کمک شایانی توی کار انجام میداد ، بهترین فایده این سبک اینه که راحتت میشه با css کنترل کرد و با کمک فریم ورک های مرسوم علی الخصوص بوت استراپ میشه اون رو ریسپانسیو کرد.

حالا با تحقیق بیشتر دیدم که وقت تغییر رسید و ما هم باید تغییر جدید رو توی کد بزاریم ، این تغییر با نام وب معنایی یا سمنتیک وب مشهور است. توی این سبک شما در کد با بکار بردن المنتهای زیر می توانید وب سایت خود را از طریق کد و بدون خوانده شدن معنایی برای موتورهای جستجو کنید:

تماس با ما

در صورت علاقه میتوانید نظرات یا انتقادات و پیشنهادات یا سفارش کار خود را برای من ارسال کنید.

پیام
پیام شما ارسال شد.

Template Design:Dima Group