روح الله بلوردی هستم متولد 1357  ، فعالیت خود را در زمینه طراحی از دوره دبیرستان و با هنر نقاشی ، خوشنویسی و گرافیک شروع کردم بعد از آمدن به تهران در سال 76 و آشنایی با دوستان موسسه سبوح به گرافیک رایانه ای علاقه مند شدم و از سال 78 اولین آثار خود را با نرم افزار کورل فتو پینت و کورل دراو شروع کردم. در سال 96 در  رشته گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس فارغ التحصیل شده ام. هم اکنون به فعالیت در زمینه طراحی وب و طراحی فونت مشغول هستم.

از وقتی که نسخه جدید کورل فتوپینت اومده این نسخه تغییرات کلی شامل پالت رنگ هم میشه ، بهترین کار اینه که شما پالت رنگ دلخواه خودتون رو طراحی کنید برای این کار از پالت منیجر استفاده کنید و پالت رنگ خودتون رو طراحی کنید.

من پالت طراحی شده توسط خودم برای رنگ های فلت را اضافه کردم تا شما هم استفاده کنید.

http://www.balvardi.ir/flat.xml

شما دانلود کنید و استفاده کنید.

اساس كار اين نرم افزار بر Bitmap بوده و برای ويرايش و خلق تصاوير طراحی شده ، اساس طراحی اين نرم افزار به وجود آوردن نرم افزار گرافيكی بودن كه عيوب ساير نرم افزار های گرافيكی را كمتر داشته يا اصلا نداشته باشد و با حد اقل امكانات حداكثر كارايی را از خود نشان دهد و راحت تر بتواند با كاربر خود ارتباط برقرار كند.اين نرافزار از رابط كاربری Microsoft‌ استفاده نموده كه كاملترين رابط كاربری و سهل ترين راه رسيدن به مقصود ميباشد.

ساماندهی

logo-samandehi

تماس با ما

در صورت علاقه میتوانید نظرات یا انتقادات و پیشنهادات یا سفارش کار خود را برای من ارسال کنید.

پیام
پیام شما ارسال شد.

Template Design:Dima Group