روح الله بلوردی هستم متولد 1357  ، فعالیت خود را در زمینه طراحی از دوره دبیرستان و با هنر نقاشی ، خوشنویسی و گرافیک شروع کردم بعد از آمدن به تهران در سال 76 و آشنایی با دوستان موسسه سبوح به گرافیک رایانه ای علاقه مند شدم و از سال 78 اولین آثار خود را با نرم افزار کورل فتو پینت و کورل دراو شروع کردم. هم اکنون نیز در رشته گرافیک در دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس مشغول به تحصیل گرافیک هستم.

r.balvardi@gmail.com

دریافت نمونه کارها

به حول و قوه الهی ، یه پروژه بازمتن دیگه رو هم استارت زدم ، این پروژه مربوط به تولید فونتهای فارسی برای وب و براساس یونی کد است ، البته این فونت ها در همه نرم افزارهای رومیزی و طراحی کاربرد دارند ، اما به صورتی طراحی می شوند که برای وب هم نمایش خوبی داشته باشند.

این فونت های ارائه شده در سایت ، توسط گروه نرم افزاری دیما تولید شده است ، اگر فونتی توسط گروه دیما اصلاح شود ، منبع و ماخد و صاحب اصلی اثر ذکر خواهد شد تا حق کسی ضایع نشود. شما نیز با رعایت حقوق معنوی این آثار از ما حمایت کنید ، حمایت شما ما را دلگرم می کند و باعث تولید فونت هایی خواهد شد که هیچگاه در وب منتشر یا در دسترس نیستند.

لطفا به آدرس
http://www.fontirani.ir/
حتما سر بزنید و فونتها رو از اینجا دانلود کنید. این پروژه بازمتن است و هیچ حامی مالی نداره ، لطفا با معرفی این پروژه ما را در توسعه بیشتر دلگرم کنید.
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


Template Design:Dima Group