روح الله بلوردی هستم متولد 1357  ، فعالیت خود را در زمینه طراحی از دوره دبیرستان و با هنر نقاشی ، خوشنویسی و گرافیک شروع کردم بعد از آمدن به تهران در سال 76 و آشنایی با دوستان موسسه سبوح به گرافیک رایانه ای علاقه مند شدم و از سال 78 اولین آثار خود را با نرم افزار کورل فتو پینت و کورل دراو شروع کردم. در سال 96 در  رشته گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس فارغ التحصیل شده ام.

r.balvardi@gmail.com

دریافت نمونه کارها

دانشگاه به عنوان یک قطب بزرگ فرهنگی و دانشی هر شهر قابلیت و توانایی هایی دارد که با مدیریت صحیح و استفاده از تمامی منابع قابل بسط و گسترش در جامعه است. دانشگاه توان تامین منابع انسانی فرهیخته در سطح جامعه را داراست و قابلیت این را دارد تا حرکت رو به جلو یا عقب یک جامعه را کنترل کند.

دانشگاه آزاد به عنوان یک دانشگاه غیر دولتی با سهم زیاد از نیروی تحصیل کرده اجتماع لازم است تا نقش بیشتری را در تا مین نیرو و حرکت رو به جلو جامعه ایفا کند ، بهترین راه کار برای ارائه این نقش اصلاح ساختار اداری دانشگاه برای تربیت نیروی دانش آموخته است.این اصلاح به معنی تغییر رو به جلو دانشگاه و حذف بروکراسی و وقت کشی اداری در مجموعه و حذف کاغذ از سیستم می باشد. لزوم اجرای سیستم های پالایش و مرتب سازی در مدیریت دانشگاه ، نکته غیر قابل انکاری است که میتوان برای آن راه کارهای متفاوتی در نظر گرفت ، یک از ابتدایی ترین و سریع ترین روش های سنجش اعتبار وپالایش فرم های هوشمند یا Smart Form های اداری است ، مجموعه مدیریت دانشگاه میتواند با استفاده از این فرم ها روند پیشرفت و چالش های مدیریتی خود را پیدا کند ، بزرگترین حسن این فرم ها به لحاظ ساختاری این است که تا 70 درصد از جواب های بدست آمده از طریق کارمندان میتواند جواب صحیح و قابل اتکا در بحث های مدیریت است. این فرم ها باید به شکلی تنظیم و ارائه شود که پر کننده فرم به هیچ وجه از پر کردن فرم ترس یا بازخواستی نداشته باشد ، خرد جمعی حاکم بر مجموعه با استفاده از این تدابیر میتواند راه درست حرکت مجموعه را تعیین کند.نتایج این فرم ها براساس درصد رضایت مندی ، راندمان کاری ، و بازدهی وقتی قابل نمودار سازی و برنامه ریزی است ، ابتدا باید فرم ها بصورت عمومی و با کد های قابل دسته بندی بین کارمندان تقسیم بندی شود تا بتوان نقاط ضعف و قوت هر بخش از مجموعه را تشخیص داد. مجموعه اداری یا دانشگاه شما نیز میتوانید با استفاده از این فرم ها و نظر سنجی ها بهینه تر و بهتر عمل کند ، برای اطلاع از روش های پایش اطلاعات با فرم های هوشمند با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

در صورت علاقه میتوانید نظرات یا انتقادات و پیشنهادات یا سفارش کار خود را برای من ارسال کنید.

پیام
پیام شما ارسال شد.

Template Design:Dima Group