روح الله بلوردی هستم متولد 1357  ، فعالیت خود را در زمینه طراحی از دوره دبیرستان و با هنر نقاشی ، خوشنویسی و گرافیک شروع کردم بعد از آمدن به تهران در سال 76 و آشنایی با دوستان موسسه سبوح به گرافیک رایانه ای علاقه مند شدم و از سال 78 اولین آثار خود را با نرم افزار کورل فتو پینت و کورل دراو شروع کردم. در سال 96 در  رشته گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس فارغ التحصیل شده ام. هم اکنون به فعالیت در زمینه طراحی وب و طراحی فونت مشغول هستم.

هر کشوری برای پیشرفت لازم می داند تا تمامی راههای دور زدن قوانین مالی را محدود کند ، تا کسی نتواند فرار مالیاتی یا سرمایه ای داشته باشد ، باید سرمایه آحاد جامعه اعم از مسئولین و مردم مشخص باشد ، راستگویی و سیستماتیک نمودن سیستم های گردش مالی یکی از این روش ها می باشد.

در سیستم مالی هر کشور باید بتوان مسیرحرکت پول از چاپ تا گردش های متفاوت را رصد کرد و سوء استفاده های احتمالی از آن را تشخیص و جلوی آنرا گرفت. یکی از روش های مرسوم در دنیا جایگزینی پول دیجیتال به جای پول فیزیکی است زیرا پول دیجتال فوایدی دارد که در پول فیزیکی قابل مشاهد و رصد نیست. در اقتصاد های پیشرفته از پول فیزیکی و گردش های مالی با نام پول سیاه یاد می کنند چون رصد و کنترلش تا حد زیادی غیر قابل کنترل است اما برعکس پول دیجیتال قابل رصد و کنترل می باشد.

فواید پول دیجیتال

  1. کنترل مراحل استخراج و گردش مالی
  2. قابل رصد و کنترل
  3. جلوگیری از سوء استفاده های مالی
  4. حذف هزینه چاپ و کنترل پول های تقلبی
  5. امکان دریافت مالیات و عوارض
  6. سهولت دسترسی
  7. امنیت انتقال
  8. ...

پول دیجیتال باید به عنوان یک گزینه مناسب برای جلوگیری از رانت ، قاچاق ، تروریسم و سایر مشکلات مالی جامعه در نظر گرفته شود ، لزوم پیشرفت در هر کشوری کاهش پول فیزیکی و افزایش پول دیجیتال است. به هر حال پول کاغذی مجبور به حذف است ، دیر یا زود این اتفاق باید بیافتد و گریزی از آن نیست.

 

ساماندهی

logo-samandehi

تماس با ما

در صورت علاقه میتوانید نظرات یا انتقادات و پیشنهادات یا سفارش کار خود را برای من ارسال کنید.

پیام
پیام شما ارسال شد.

Template Design:Dima Group