روح الله بلوردی هستم متولد 1357  ، فعالیت خود را در زمینه طراحی از دوره دبیرستان و با هنر نقاشی ، خوشنویسی و گرافیک شروع کردم بعد از آمدن به تهران در سال 76 و آشنایی با دوستان موسسه سبوح به گرافیک رایانه ای علاقه مند شدم و از سال 78 اولین آثار خود را با نرم افزار کورل فتو پینت و کورل دراو شروع کردم. در سال 96 در  رشته گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس فارغ التحصیل شده ام. هم اکنون به فعالیت در زمینه طراحی وب و طراحی فونت مشغول هستم.

پس از 2 سال انتظار بلاخره نسخه نهایی جوملا 4 با شگفتی های بسیار منتشر شد.

سی ام اس منبع باز برنده جایزه است که توسط جامعه ای قوی از داوطلبان ساخته شده و نگهداری می شود و تلاش می کنند نرم افزاری قوی ، ایمن و آسان برای استفاده ایجاد کنند.
بارگیری و استفاده از آن رایگان است ، و ویژگی های آن با تکنولوژی وب پیشرفته مطابقت دارد.

جوملا سازندگان وب سایت را قادر می سازد تا وب سایتهای قدرتمندی بسازند ، جایی که حفظ محتوای آن آسان و بدون مشکل است

شما یک سیستم انعطاف پذیر می خواهید که به راحتی قابل سفارشی سازی باشد

بیش از 6500 افزونه تأیید شده و الگوهای با کیفیت بالا در دسترس است که بسیاری از آنها رایگان هستند.

مستندات و آموزش تصویری به صورت رایگان در دسترس است.

سیستم Layout & Overrides و توابع قابل توسعه ، ایجاد راه حل های سفارشی را آسان می کند.

یافتن و استخدام مجریان و توسعه دهندگان با کیفیت بالا آسان است.

125+ میلیون بار دانلود در سراسر جهان

6.5+ هزار افزونه در سراسر جهان

2.5+ میلیون وب سایت در سراسر جهان

1.5+ هزار داوطلب در سراسر جهان

با جوملا می توانید انواع مختلفی از وب سایت ها را بسازید. وب سایت های مبتنی بر جامعه ، تجارت الکترونیک یا وب سایت های آموزش الکترونیکی ، جوملا می تواند با ساختار یا هدف وب سایتی که در ذهن دارید سازگار شود. جوملا دارای مجموعه گسترده ای از ویژگی ها است که به شما در دستیابی به نتایج شگفت انگیز کمک می کند:

جستجوی جوملا 4

به کاربران خود اجازه دهید مطالب شما را سریع و کارآمد بیابند. جستجوی جوملا 4 پیشرفته و قابل تنظیم است. با نمایه ساز فعال ، پس از نمایه سازی ، محتوا را همانطور که ایجاد می شود اضافه می کند ، بنابراین شما بیش از تمرکز بر ایجاد محتوای خیره کننده تر نیاز ندارید.

طراحی جوملا 4

طراحی مجدد منطقه مدیریتی ، سرعت تولید محتوا را افزایش می دهد. بهبود مدیر رسانه و به روز رسانی ویرایشگر به شما قدرت طراحی و ساخت وب سایت های شگفت انگیز را می دهد. قالب مقاله به شما و همکاران شما کمک می کند تا طراحی صفحه را حفظ کنید.

سئوی جوملا 4

با جوملا 4 به سرعت به موتورهای جستجو دست پیدا کنید. این کار به SEO اهمیت می دهد تا بتوانید بر جلب توجه محتوای عالی خود تمرکز کنید. SEO ساخته شده در صفحه به این معنی است که شما ساختار صحیح صفحه را بدون هیچ گونه افزونه اضافی دریافت می کنید.

سرعت جوملا 4

با جوملا 4 از افزایش عملکرد بهره مند می شوید. سرعت یکی از عوامل اصلی در تبدیل کلیک به بازدید است. این که آیا سایت شما تجارت الکترونیکی است یا نیاز به افزایش اشتراک دارید. جوملا 4 باعث می شود مانند یک موشک حرکت کند.

گردش کار جوملا 4

با گردش کار ، می توانید هر تعداد فرایند ایجاد کنید تا محتوای خود را از ایده به انتشار چاپ شده به صورت تعریف شده و کنترل شده منتقل کنید. افزونه های گردش کار یک محیط زیست جدید قدرتمند ایجاد می کند که سرعت تولید محتوا را افزایش می دهد.

قالب های ارسال ایمیل

قالب های ایمیل قابل تنظیم ، روند استقرار و شخصی سازی سایت را سرعت می بخشد. ایمیل های سایت را متناسب با نام تجاری خود تغییر دهید. هنگام ارسال ایمیل های سایت ، از سبک متمایز سایت خود برای ارتباط با کاربران خود استفاده کنید.

امنیت وب سایت با جوملا 4

اجرای یک وب سایت با کدهای پیشرفته و پیشرفته به شما کمک می کند تا ایمن بمانید. جوملا 4 شامل تغییرات زیادی است که برای به حداکثر رساندن امنیت و جلوگیری از هکرها طراحی شده است. انتقال به جوملا 4 انتخاب عاقلانه ای است.

دسترسی پذیری جوملا 4

جوملا 4 بهترین دسترسی را در کلاس ارائه می دهد. همه بازدیدکنندگان وب سایت شما از مزایای آن برخوردار خواهند شد. چیدمان ، کنتراست و زیرساخت همه دارای قابلیت دسترسی هستند. هدف جوملا 4 دستورالعمل های دسترسی W3C (WCAG) 2.1 (با رعایت AA) است

باید جوملا را نصب و تست کنید تا بتوانید از همه امکانات آن استفاده کنید و بدانید که چه قدرتی در دستان شماست

نسخه نهایی جوملا 4 رایگان فارسی را از لینک زیر بگیرید:

https://www.joomla4.ir/

ساماندهی

logo-samandehi

تماس با ما

در صورت علاقه میتوانید نظرات یا انتقادات و پیشنهادات یا سفارش کار خود را برای من ارسال کنید.

پیام
پیام شما ارسال شد.

Template Design:Dima Group