روح الله بلوردی هستم متولد 1357  ، فعالیت خود را در زمینه طراحی از دوره دبیرستان و با هنر نقاشی ، خوشنویسی و گرافیک شروع کردم بعد از آمدن به تهران در سال 76 و آشنایی با دوستان موسسه سبوح به گرافیک رایانه ای علاقه مند شدم و از سال 78 اولین آثار خود را با نرم افزار کورل فتو پینت و کورل دراو شروع کردم. در سال 96 در  رشته گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس فارغ التحصیل شده ام. هم اکنون به فعالیت در زمینه طراحی وب و طراحی فونت مشغول هستم.

اگر برای اولین بار است لغت سئو SEO را می شنوید باید کمی به عقب تر برگردیم تا این لغت معنی خود را بیشتر نشان دهد. ابتدای به وجود آمدن اینترنت وب سایت ها به صورت جزیره ای بودند و چون هنوز داینامیک نشده بودند عملا پیدا کردن یک مطلب درون آنها از پیدا کردن یک لغت در فرهنگ لغت هم سخت تر بود ، این سختی کار باعث بوجود آمدن موتورهای جستجو شد.

بهینه سازی موتور جستجو جهان دستخوش برخی تغییرات بزرگ در چند سال اخیر شده است و بزرگترین بودن در آینده ، در قالب افزایش درخواست ها از گوگل در جهت بازدید بیشتر و تاثیر در نتایج جستجو و بودن در صفحات اول است. این سخت است که تصور کنید که فقط 10 سال پیش، سئو یک رشته که توسط بازاریابان برای تبادل لینک بود که تنها هدف افزایش رتبه بندی و ترافیک سایت بود. این داستان کوتاه مدت،  و نا زیبا بود، و گوگل آن را دوست نداشت.

تماس با ما

در صورت علاقه میتوانید نظرات یا انتقادات و پیشنهادات یا سفارش کار خود را برای من ارسال کنید.

پیام
پیام شما ارسال شد.

Template Design:Dima Group